Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

Regos korekcijos profesionalai

Akių korekcijos operacija

Mes dirbame tam, kad kiekvienas norintis galėtų pamiršti akinius ar linzes ir vėl mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. Regos korekcijas atliekame Medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Čia – geriausia vieta susigrąžinti aštrų regėjimą.

Mūsų misija

Aukščiausios kokybės paslaugos kiekvienam norinčiam vėl gerai matyti

Mūsų tikslas

Naudojantis naujausiomis technologijomis suteikti gerą regėjimą kiekvienam pacientui

Susigrąžinkite gero matymo džiaugsmą!

Užsiregistruokite gydytojo konsultacijai patogiai ir greitai

Vieni labiausiai patyrusių akių mikrochirurgų Lietuvoje

Akių gydytojai

Oftalmologijos centro vadovas med. dr. Paulius Rudalevičius

Profesinė patirtis – nuo 2005 m.
Virš 12 000 akių operacijų ir 4 000 regos korekcijų lazeriu.
Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys.

Oftalmologė - mikrochirurgė Lolita Jotautienė

Profesinė patirtis – nuo 2000 m.
Virš 9 000 akių operacijų ir 8 000 regos korekcijų lazeriu.
Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos narė.
Lietuvos akių gydytojų draugijos ir Vilniaus krašto akių gydytojų draugijos narė.

Pažangiausia įranga Baltijos šalyse

Modernus lazeris Schwind Amaris 500E

Lazerinės korekcijos operacijoms Regos centre naudojame vieną geriausių šiuo metu pasaulyje lazerių – Schwind Amaris 500E. 

Tai ilgiau nei 50 metų gyvuojančios ir lazerinės refrakcijos įrangos gamyboje pirmaujančios įmonės sukurtas technikos stebuklas, kuri naudoja pažangiausios Vokietijos, Šveicarijos ir kitos Europos klinikos. Šis lazeris užtikrina maksimalų greitį, tikslumą, saugumą ir komfortą pacientui.

5 svarbiausi lazerio privalumai
1. Greitas

Lazerio greitis – 500 lazerio impulsų per sekundę, t. y. nuo 2 iki 3 kartų daugiau už kitas refrakcinės chirurgijos lazerines sistemas. 500 smulkučių blyksnių per 1 sekundę suformuoja ragenos paviršių, per 2 sekundes pašalina vieną trumparegystės dioptriją.

Dėl didelio greičio ragenos audinys yra veikiamas labai trumpai. Tai apsaugo jį nuo išdžiūvimo ir pagreitina gero regėjimo atsistatymo procesą. Jeigu gydymas lazeriu užtrunka per ilgai, ragena pradeda džiūti – mažėja gydymo tikslumas, regėjimo korekcija gali būti netiksli.

2. Saugus ir patikimas

Tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbus tikslus lazerio centravimas ir nuolatinis akies padėties nustatymas.

Mūsų lazeryje įdiegtas akies seklys 1050 kartų per sekundę ir 6 dimensijose registruoja, kaip juda jūsų akis chirurginės procedūros metu, ir šiuos judesius kompensuoja. Taip lazerio spindulys veikia tiksliai ten, kur reikia.

3. Ypač plonas lazerio spindulio diametras

Daug plonesnis už kitus – tik 0,54 mm – ir specialios formos lazerio spindulys rageną formuoja labai tiksliai ir tolygiai. Mažesnio skersmens lazerio spindulys tausoja ragenos audinį.

4. Tikslus – švelniai pašalina audinį

Mūsų lazeryje įdiegta unikali automatinė lazerio srauto reguliavimo sistema užtikrina tobulą greičio ir tikslumo kombinaciją. Procedūros pradžioje lazeris naudoja aukštą energijos lygį, apytiksliai 80 %, koreguojamos ragenos pašalinimui. Kaip ilgai galingi spinduliai bus naudojami, priklauso nuo refrakcijos ydos stiprumo. Tai operacijos metu nuolat peržiūri kompiuterinė programa. Likusius 20 % koreguojamos ragenos pašalina švelnesnis spindulys. Taip užtikrinamas ypač lygus ragenos paviršius, o kartu ir tobulas regėjimas.

5. Turi stebėjimo sistemą

Lazeryje įdiegta ragenos storio matavimo sistema (pachimetrija) padeda visos chirurginės procedūros metu nuolat matuoti ragenos storį ir užtikrinti, kad po korekcijos lazeriu ragena vis dar išliktų gana stabili (stora), nes akies ragena yra tarsi akies siena – išlaikyti ją tvirtą yra labai svarbu.

Ši sistemavisos procedūros metu fiksuoja ragenos storio pokyčius ir parodo juos ekrane realiu laiku. Bet kuriuo laiku gydytojas tiksliai žino, kiek jau buvo pašalinta ir kokio storio vis dar yra likusi ragena.

Daugybė kitų smulkmenų užtikrina ne tik operacijos efektyvumą, bet ir paciento komfortą procedūros metu, pavyzdžiui, specialūs prietaisai, kuriais naudojantis ragenoje sukuriamas stabilus mikroklimatas apsaugo ją nuo išdžiūvimo ir pašalina daleles, kurios gali užstoti lazerio spindulį ir trukdyti operacijos tikslumui; prietaise įtaisyta speciali lempa, kuria gydytojas gali atlikti reikiamus veiksmus netrukdydamas paciento.

Akių korekcija lazeriu
Akių korekcijos lazeris
Lazerinė akių korekcija