Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

Regos korekcija lazeriu – viskas, ką reikia žinoti

Regos korekcija lazeriu yra laiko patikrinta procedūra, plačiai atliekama nuo 1989 m. Tai saugus ir neskausmingas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas.

Regos korekcija rekomenduojama nuo 18 iki 50 m. žmonėms. Jau kitą dieną po operacijos pacientai gali džiaugtis geru regėjimu.

Mūsų centras – bene vienintelė klinika Lietuvoje, kurioje prieš regos korekciją lazeriu tiriamas, vertinamas ir planuojamas geras matymas ir tamsoje. Naudojant naujausią diagnostinę ir operacinę įrangą, komplikacijų tikimybė yra beveik neįmanoma.

regos-korekcija-lazeriu

Susigrąžinkite gero matymo džiaugsmą!

Užsiregistruokite gydytojo konsultacijai patogiai ir greitai

Ką žinoti prieš regos korekciją lazeriu?

akių konsultacija

Prieš lazerinės regos korekciją atliekame išsamų ir visapusį akių ištyrimą. Konsultacijos metu parenkame labiausiai pacientui tinkančią procedūrą, sudarome individualų gydymo planą, aptariamr operacijos eigą ir pooperacinį laikotarpį.

Regos korekcija lazeriu atliekama ambulatoriškai ir nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo. Operacija trunka iki 15 min. ir nesukelia nemalonių pojūčių, nes akys pilnai nujautrinamos anestetikų lašais. 

Po regėjimo korekcijos gerai matyti pradedama jau po 12–48 val. Priklausomai nuo taikyto metodo, vairuoti ir į darbą galima grįžti po 3 dienų.

Kokiems pacientams regos korekcija rekomenduojama?

• Nuo 18 iki 50 metų žmonėms;

• Vyresniems pacientams rega (presbiopija) atitaisoma lęšiu keitimo operacijomis; 

• Turintiems nuo -12 iki +4,5 dioptrijų; 

• Pacientams, kurie neserga sisteminėmis, autoimuninėmis, jungiamojo audinio, alerginėmis ligomis;

• Moterims, kurios nesilaukia ir nemaitina. 

Akių gydytojas Paulius Rudalevicius

Mūsų paslaugų kainos

Paslauga Kaina Lizingu
1 Konsultacija ir pilnas akių ištyrimas 40
2 Dviejų akių LASIK, LASEK, PRK operacija naudojant SmartPulse technologiją ir iki 18 mėn. operavusio gydytojo priežiūra. Plačiau > 940 46 mėn./2 metai
Lizingo skaičiuoklė
3 Dviejų akių SmartSurf operacija be pjūvio naudojant SmartPulse technologiją ir iki 18 mėn.operavusio gydytojo priežiūraPlačiau > 1400 59 mėn./2 metai
Lizingo skaičiuoklė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar lazerinė akių korekcija yra saugi procedūra?

Taip, ši procedūra yra visiškai saugi, pasaulyje atliekama jau virš 30 metų. Taip pat jau yra ir klinikinių tyrimų dėl procedūros įtakų senėjimo procesams. Per visą procedūros istoriją nepasitaikė nei vieno apakimo atvejo, o komplikacijas patiria vos 3 proc. pacientų, kurių didžioji dalis yra pataisomos.

Kokios gali būti procedūros komplikacijos?

Pagrindiniai šalutiniai efektai yra sausų akių sindromas (praeinantis su laiku per kelias savaites, daugiausiai iki kelių mėnesių), pablogėjęs regėjimas tamsiu paros metu (kuris mūsų klinikoje taikomais metodais yra išvengiamas), infekcija (dažniausiai atsirandanti dėl pacientų neatsakingo elgesio pirmomis valandomos po operacijos), prastesnis rezultatas nei tikėtasi (dažnai išsprendžiamas pakartotina operacija).

Ar lazerinė akių korekcija skausminga?

Operacijos metu naudojami nuskausminamieji akių lašai, todėl pacientas skausmo nejaučia. Operacijos metu jaučiamas lengvas fizinis kontaktas su akimi. Nemalonus pojūtis atsiranda tik po pačios procedūros ir trunka: po LASIK procedūros 2-4 val., o po paviršinės abliacijos (LASEK, PRK) 2-3 d.  Po operacijos pacientas taip pat nejaučia skausmo, o atsiradęs diskomfortas, perštėjimas yra pašalinamas nuskausminamaisiais vaistais.

Kada galėsiu grįžti į darbą po lazerinės akių korekcijos?

Daugeliu atvejų dirbti galima jau kitą dieną, tačiau vertėtų susiplanuoti ir galimą 2-3 dienų pertrauką. Į tam tikrus darbus (kur akys gali turėti kontaktą su nešvaria aplinka) rekomenduojama grįžti po 1-2 savaičių. Automobilį galima vairuoti jau kitą dieną po procedūros (LASIK atveju).

Kuriam laikui pagerėja regėjimas?

Regėjimo atstatymas lazeriu yra ilgalaikis. Retais atvejais su laiku yra galimas tolimesnis regos kitimas, bet jis pataisomas pakartotina regos korekcija. Tačiau tai, ar lazerinė korekcija daryta, ar ne, nekeičia natūralių su amžiumi atsirandančių regėjimo pokyčių.

Kokia lazerinė akių korekcija geresnė?

Yra keli pagrindiniai skirtingi akių korekcijos metodai. Mūsų akių gydytojas, įvertinęs konkretaus paciento akių būklę, bei jo gyvenimo būdą parinks kiekvienam geriausiai ir individualiai tinkantį metodą. Tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, kartais pacientui galima taikyti vieną iš kelių metodų, o kartais tinkamas tik vienintelis. Dalis (2-5 proc.) pacientų gali būti netinkami lazerinei regos korekcijai. Dažniausios priežastys: plona ragena, didelis astigmatizmas, akių ligos.

Tačiau, pavyzdžiui, labai plonos ragenos atveju, tik mūsų klinikos gydytojai taiko unikalų metodą, taip galėdami atlikti operaciją ir tiems pacientams, kuriems nebuvo įmanoma operacija kitose klinikose.

Ar galima po operacijos naudoti makiažą?

Iš karto po operacijos galima naudoti lūpų dažus, makiažo pagrindą ir pudrą, tačiau maždaug dvi savaites negalima naudoti akių makiažo.

Kas sudaro lazerinės akių korekcijos procedūros kainą?

Visos procedūros kaina susidaro iš operacijos ir pilno akių ištyrimo kainos. Kai kurios klinikos taiko kintančias kainas, priklausomai nuo operacijos metodo ir operacijos sudėtingumo. Mūsų klinikoje operacijos kaina yra viena, nepriklausomai nuo jos sudėtingumo ir metodo.

Kaip sužinoti, ar man galima daryti lazerinę akių korekciją?
Paprasčiausias būdas yra susisiekti su mumis ir pasitarti telefonu arba atvykti i konsultaciją.