Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

Naujausia regos korekcija lazeriu SmartSurfACE
Be streso, be pjūvio, be prisilietimo

SmartSurfACE – tai novatoriška lazerinės akių korekcijos technologija, kurios metu sugrąžinamas puikus regėjimas visiškai be jokio pjūvio, neliečiant akies instrumentais ir nenaudojant pašalinių cheminių medžiagų.

Ši lazerinės akių korekcijos technologija nereikalauja tiesioginės intervencijos, todėl yra itin saugi, neskausminga ir paprasta.

Registruokitės vizitui

Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje www.Schwind-SmartSurf.com

SmartSurfACE privalumai

Jokių pjūvių ir tiesiogino kontakto su akimis

SmartSurfACE technologijos dėka regėjimas atstatomas be jokio tiesioginio kontakto su akimis, neliečiant instrumentais ir nenaudojant pašalinių cheminių medžiagų. Rega tiksliai koreguojama ir atstatoma per viršutinį ragenos sluoksnį (epitelį) ir pašalinamas tik paviršinis audinys, neatliekant pjūvio ragenoje.

Nesukeliamas stresas

Ši lazerinės akių korekcijos technologija atliekama itin greitai ir saugiai naudojant patikimą visame pasaulyje gerai žinomo gamintojo SCHWIND AMARIS eksimerinį lazerį. Taip užtikrinamas ženkliai sutrumpėjęs gijimo ir regos atstatymo laikas. 

Užtikrinami aukščiausi saugumo standartai

Lazerinė akių korekcija atliekama ragenos paviršiuje. Kadangi nėra daromas pjūvis, nėra ir su tuo susijusių komplikacijų galimybės. Ši procedūra yra itin saugi, be to, užtikrinama, jog ragena nebus pažeista, o pacientui garantuojamas ilgalaikį ragenos stabilumas ir saugumas.

SmartSurfACE efektas

SmartPulse technologijos dėka, ragenos paviršius tampa išskirtinai lygus. Dėl to pacientai jau iškart po operacijos pajunta stebėtiną regos pagerėjimą. Akys sugyja ir regėjimas atsistato žymiai greičiau nei po tradicinių akių korekcijos operacijų.

SmartSurfACE regos korekcija

Pasitelkiant fulereno modelį eksimerinio lazerio spindulys labai tiklsiai suformuoja naują tolygų ragenos paviršių.

Kam tinkamas SmartSurfACE metodas?

Regos korkecija vandens sporte

• SmartSurfACE tinka nuo 18 iki 50 žmonėms, nuo -6 iki +2 dioptrijų.

• Ypač tinka aktyviems ir sportuojantiems žmonėms, užsiimantiems vandens, oro arba kontaktiniais sportais.

• Taip pat tinka tiems, kuriems būtinas aštrus regėjimas, pavyzdžiui – orlaivių pilotams ir policininkams.

• Turintiems ploną rageną.

Turite klausimų, susisiekite!

Regos korekcijos SmartSurfACE metodu kaina

Paslauga Kaina Lizingu
1 Konsultacija, pilnas akių ištyrimas 40
2 Dviejų akių SmartSurfACE operacija be pjūvio ir iki 18 mėn. pooperacinė priežiūra. Registruotis vizitui > 1200 59 mėn./2 metai
Lizingo skaičiuoklė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar man tinkamas šis metodas?

Ar jūs esate tinkami šiai regos korekcijai priklauso nuo jūsų ragenos formos ir tipo. Bet kuriuo atveju, naudojant SmartSurfACE, gali būti atstatoma trumparegystė, toliaregystė ir astigmatizmas.

Kiek trunka ši procedūra?

SmartSurfACE regos korekcija atliekama greitai ir saugiai, naudojant vietinę nejautrą. Ragenos paviršiaus modeliavimas užtrunka mažiau nei minutę, o visa procedūra abiems akims iki 10 minučių ar mažiau.

Kiek trunka gijimas ir regos atsistatymas?

Kadangi regėjimas neprisiliečiant prie akies koreguojamas per viršutinį ragenos sluoksnį (epitelį) ir pašalinamas tik paviršinis audinys, tai užtikrina žymiai greitesnį gijimą ir regėjimo atstatymą nei tradiciniai PRK, LASEK ir LASIK metodai. Praėjus 2 dienoms po SmartSurfACE operacijos, ragenos epitelis pilnai atauga ir regėjimas būna itin pagerėjęs.

Ar tai rizikinga?

Priešingai nei tradiciniai refrakcijos chirurgijos metodai, SmartSurfACE gydymas vyksta be ragenos pjūvių ragenos paviršiuje, todėl leidžia pasiekti geresnius ragenos biomechaninio išsaugojimo rezultatus ir suteikia daugiau stabilumo ragenai. Be to, SmartSurfACE beveik nedaro įtakos ašarų gamybai, todėl puikiai tinka tiems pacientams, kuri serga sausų akių sindromu ar negali nešioti kontaktinių lęšių.

Kada galėsiu grįžti į darbą po šios akių korekcijos?

Į darbus grįžti rekomenduojama po kelių dienų epiteliui pilnai sugijus. Į tam tikrus darbus (kur akys gali turėti kontaktą su nešvaria aplinka) rekomenduojama grįžti po 1-2 savaičių. Automobilį vairuoti galėsite taip pat po kelių dienų. 

Kaip sužinoti, ar man galima daryti akių korekciją?
Paprasčiausias būdas – susisiekti su mumis tel. +370 687 96777 arba el.paštu info@regoscentras.lt ir atvykti į konsultaciją.

Susigrąžinkite gero matymo džiaugsmą!

Užsiregistruokite gydytojo konsultacijai patogiai ir greitai