Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

5 didžiausios regos korekcijos baimės

5 didžiausios regos korekcijos baimės

Dažnai pacientai atidėlioja regos korekciją dėl įvairių baimių. Natūralu – jos kyla iš nežinojimo ir informacijos trūkumo. Norėdami padėti išsklaidyti visas abejones ir padėti susigrąžinti puikų regėjimą, šiame straipsnyje aptarsime dažniausiai pasitaikančias baimes ir paaiškinsime, kodėl bijoti nevertėtų.

1. Regos korekcija nepavyks ar kils komplikacijų

Tai vienas dažniausių aspektų, kurių baiminasi pacientai. Nors akių korekcijos lazeriu komplikacijos pasitaiko retai, dauguma jų – susijusios su pooperaciniais uždegimais ar infekcijomis.

Regos korekcija taip pat yra operacija, todėl, norint išvengti galimų infekcijų, gijimo laikotarpiu yra itin svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir režimo. Kaip jis atrodo, išsamiai papasakoja gydytojas konsultacijos prieš operaciją metu ir po procedūros.

Tik mažiau nei 2 % žmonių nepavyksta visiškai atkurti regėjimo korekcijos metu. Tokiu atveju visuomet atliekame nemokamą pakartotinę procedūrą.

2. Po regos korekcijos liks randas

Nors dažnai yra manoma priešingai, akių korekcijos lazeriu metu, taikant SmartSurfAce® 2.0 gydymo metodą, nedaromas pjūvis ir paveikiama tik labai plona ragenos dalis. Todėl akis yra maksimaliai apsaugoma ir nelieka jokių randų.

3. Korekcijos metu skaudės

Lazerinė regos korekcija, taikant SmartSurfAce® 2.0 gydymo metodą, yra neskausminga procedūra. Prieš operaciją į jūsų akis bus įlašinti specialūs lašai, kurie užtikrins, kad jos metu nejausite nei skausmo, nei diskomforto. Mūsų klinikoje naudojamas lazeris yra ypatingas tuo, kad ragena veikiama ypatingai švelniai. Taip užtikrinami komfortiškesni pojūčiai pacientui.

Visgi, svarbu suprasti, kad pirmomis dienomis po korekcijos gali jaustis švelnūs pooperaciniai reiškiniai ir akys gali būti jautresnės. Taip pat, gali jaustis perštėjimas, svetimkūnio pojūtis.

SmartSurfAce® 2.0 procedūra yra ypač tinkama tiems, kurie nori išvengti bet kokio kontakto su akimis. Atliekant operaciją, taikant šį gydymo metodą, neatliekamas pjūvis, nenaudojamos cheminės medžiagos ir akis negramdoma.

4. Gijimo procesas bus sudėtingas

Siekiant užtikrinti sklandų gijimo procesą, pirmos 24 valandos po procedūros yra ypač svarbios. Todėl šį laikotarpį geriausia praleisti ilsintis namuose. Praėjus dienai po operacijos, dauguma žmonių jau mato ryškiau, o po kelių dienų gali grįžti ir į įprastą dienotvarkę.

Pirmosiomis dienomis po operacijos gyjant akiai galite jausti nedidelį diskomfortą. Paviršiniai ragenos sluoksniai sugyja maždaug po 3–9 dienas.

Regos korekcija, taikant SmartSurfAce® 2.0 gydymo būdą, atliekama be pjūvio ir prisilietimo prie akies, todėl gijimo procesas yra ypač švelnus.

5. Po kelių metų rega vėl suprastės

Egzistuoja mitas, kad regos korekcijos efektas yra trumpalaikis. Tai ne tiesa.

Minuso dioptrijos yra panaikinamos visam gyvenimui. Tik nedidelei daliai pacientų (maždaug 5–15 %) po kelių metų rega gali vėl suprastėti. Jeigu taip atsitinka – mes suteikiame garantiją, kad operaciją bus galima pakartoti. Jums ji papildomai nekainuos.

Tačiau, svarbu nepamiršti, kad regėjimas žmonėms prastėja ir senstant. Regos korekcija padės vėl matyti ryškiai į tolį, tačiau ji nesustabdys (tačiau, ir nepaskatins) natūralaus akių senėjimo ir maždaug nuo 40–50 metų atsirandančios presbiopijos, t. y. prasto matymo iš arti (senatvinės toliaregystės).

Atvejai, kada galima daryti akių korekciją, yra labai individualūs. Tai idealus sprendimas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas. Tačiau ar regos korekcija tinkama būtent jums, nustatys gydytojas konsultacijos metu.

Nors teoriškai nėra jokių lazerinės akių korekcijos amžiaus ribų, norint užtikrinti geriausius korekcijos rezultatus, ją atliekame asmenims nuo 18 metų. Virš 50–60 metų regos korekcija dažniausiai neatliekama.

Jei žmogus visą gyvenimą regėjo gerai, o nuo 45 metų pradėjo blogai matyti iš arti, tokiu atveju lazerinė regos korekcija netaikoma, nes tai yra senatvinė toliaregystė – o ji lazeriu (ar kitais būdais) nepataisoma.

Jei kyla abejonių dėl regos korekcijos, visada galite pasikonsultuoti su gydytojais ar pasiskaityti pacientų, atlikusių lazerinę akių korekciją, atsiliepimus. Regos centro specialistai yra visada pasiruošę padėti jums atsakyti į visus kylančius klausimus konsultacijos metu. Jai užsiregistruoti galite čia.

Susigrąžinkite gero matymo džiaugsmą!

Registruokitės vizitui arba susisiekite tel. +370 687 96777